Αποτελέσματα Έκθεσης Μορφολογίας 25/6/2022-Ιωάννινα.
ΠΟΪΝΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ:Ognjenovic Milan.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Smoke de la Palmosa Σαρτζετάκης
2ος Εξαίρετος RCACJ Taison di Kostagiannis Κωσταγιάννης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Francinis Urlo Κασκάνης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Dark od Ivanica Milos Iv.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Apatsi de la Palmosa Στίλος Δημ.
2ος Εξαίρετος Dax von Muckenborn Τσίνας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Phoenix du clos de la Berruguette Τσίνας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Safari de la Palmosa Τζουμάκας
BJOB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Megi od Ivanica Milos Iv.
ΒΟΒ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC Jacarda Gruppo di Giorgio Κέκης
2ος Εξαίρετος Araxnh de la Palmosa Τσουκαλοχωρίτης-Γονιδάκης
ΑΓΓΛΙΚΟΙ ΣΕΤΤΕΡ - ΚΡΙΤΗΣ : Παπαδάτος Μιχάλης.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΚ.ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο One Dream Kosmas Erotas Κοσμάς Π.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ One Dream Kosmas Venus Κοσμάς Π.
2ος Εξαίρετος Evo della Bassana Τσίνας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Styl Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου
2ος Εξαίρετος Conan Μάντζιος
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Leonardo Κοσμάς Κ.
2ος Εξαίρετος RCAC Cross di Christodoulou Χριστοδούλου
3ος Εξαίρετος Paris Χαραλάμπους
4ος Εξαίρετος Lino del Duda Σαραλιώτης
Εξαίρετος Zak Παπαδόπουλος
Πολύ Καλός Barbarosa Gruppo di Giorgio Κουρμπής
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Tango Simeons Team Δημητρακόπουλος
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Nora di Christodoulou Μπουντρούδης
2ος Εξαίρετος RCACJ Virtus Passionis Victoria Τσαμαντάκης
3ος Εξαίρετος Blueberry Dionisis Doulos Τσίνας
BJOB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος Virtus Passionis Sofi Τσαμαντάκης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Charny Dionisis Doulos Γονιδάκης
2ος Εξαίρετος RCAC Lois Κοσμάς Κ.
3ος Εξαίρετος Arsa Παπαδόπουλος
4ος Εξαίρετος Sara Μάρκου
Εξαίρετος Boca Gruppo Di Giorgio Νότας
Εξαίρετος Lacta Santorinian Παππάς Β.
ΓΚΟΡΝΤΟΝ ΣΕΤΤΕΡ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Xamer of Hellenic Genus Μαυρομάτης
BJOB -BOB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Adam Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Ambracadabra Gruppo di Giorgio Δουλκέρογλου
ΙΡΛΑΝΔΙΚΟ ΣΕΤΤΕΡ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CACJ Rijanis Chicago Κρικώνης
BJOB -BOB
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC Timber von Makelter Κελπερή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός Lily Δαμιανίδης
1ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : DE LA PALMOSA-Γονιδάκης Άγγελος
2ο ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ : GRUPPO DI GIORGIO-Δουλκέρογλου Γ.
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΚ.KOYTABI ΕΚΘΕΣΗΣ: One Dream Kosmas Erotas –
Κοσμάς Π.
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Xamer of Hellenic Genus - Μαυρομάτης
ΑΝΑΠΛ.ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ : Nora di Christodoulou-Μπουντρούδης
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Megi od Ivanica- Milos Iv.